Nowoczesne i niezawodne serwery Fujitsu

Długoterminowe strategie biznesowe często wymagają szybkiego oraz dynamicznego reagowania na zmieniające się warunki w firmie, przedsiębiorstwie. Kluczowa jest więc infrastruktura serwerowa, która jest wrażliwa na zmiany, a także niezwykle elastyczna. Jako jeden z najważniejszych komponentów IT we współczesnych działaniach firmy, zapewnia ona ciągłą dostępność i optymalizację codziennych działań biznesowych. Oprócz przechowywania najistotniejszych informacji serwery odpowiadają także za uwierzytelnianie użytkowników oraz kontrolę dostępu do zasobów danych.

Serwery Fujitsu- Charakterystyka

Serwery Fujitsu to przede wszystkim najpopularniejsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które gwarantują bezpieczeństwo, stabilność, a także wszechstronność. Oferują szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do potrzeb małych, a także tych dużych firm. Serwery Fujitsu obejmują gotowe zestawy oraz serwery na zamówienie, dostosowane do specyficznych wymagań różnych branż.

Długoterminowe strategie biznesowe często wymagają szybkiego oraz dynamicznego reagowania na zmieniające się warunki w firmie, przedsiębiorstwie

Fujitsu oferuje doskonałe połączenie systemów, rozwiązań i wiedzy specjalistycznej w celu zapewnienia maksymalnej produktywności, wydajności i elastyczności. Systemy serwerowe FUJITSU PRIMERGY zostały między innymi zaprojektowane tak, aby sprostać wszystkim obciążeniom oraz wymaganiom biznesowym dzięki zoptymalizowanym pod kątem obciążenia serwerom x86 w standardzie branżowym.

Żadne pojedyncze rozwiązanie serwerowe nie jest w stanie zaspokoić wszystkich tych potrzeb, dlatego też Fujitsu oferuje bogatą gamę serwerów, w tym skalowalne serwery wieżowe, uniwersalne serwery stelażowe, wielowęzłowe serwery zoptymalizowane pod kątem gęstości oraz serwery z procesorami graficznymi zaprojektowane specjalnie na potrzeby sztucznej inteligencji.

Firma oferuje również szeroką gamę systemów. Wszystkie te systemy są przeznaczone do obsługi wielu obciążeń roboczych, ale każdy serwer jest zoptymalizowany pod kątem konkretnego przypadku użycia. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, czy jest to duże przedsiębiorstwo z wieloma biurami, czy mała firma z ograniczoną przestrzenią i budżetem, wybór odpowiedniego serwera może pomóc stać się wydajnym narzędziem biznesowym.

Serwery Fujitsu- Jaki sprzęt wybrać?

I tak na przykład Fujitsu Primergy TX1330 M5 to nowa seria wydajnych serwerów jednoprocesorowych. Zostały one zaprojektowane z myślą o potrzebach biznesowych. Obsługują najnowszą generację procesorów Intel Xeon E-2300 i do 128 GB pamięci RAM DDR4. Dlatego też są idealnym rozwiązaniem dla małych oraz średnich firm. Wysoka skalowalność i możliwość rozbudowy o maksymalnie 24 dyski 2,5” lub 12 dysków 3,5” sprawiają, że są rozwiązaniem, które będzie służyć przez lata. Dostępne są dwa 500W zasilacze z możliwością wymiany podczas pracy, co gwarantuje niezawodność przy wysokim stosunku wydajności do zużycia energii.

Długoterminowe strategie biznesowe często wymagają szybkiego oraz dynamicznego reagowania na zmieniające się warunki w firmie, przedsiębiorstwie

Serwer Fujitsu PRIMERGY TX1330 M5 to przede wszystkim wyjątkowe urządzenie, które oferuje wysoką wydajność czy też niezawodność. Wyposażone są w inteligentny system zarządzania, który umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi komponentami, co polepsza wydajność i tym samym skraca czas reakcji. Serwery tego rodzaju posiadają również szereg opcji pamięci masowej, w tym dyski twarde SAS i SATA, dyski SSD oraz rozszerzoną pamięć RAM. Warto dodać, że szybkie procesory Intel Xeon Scalable, a także wydajne karty graficzne pozwalają na podłączenie do serwera wielu urządzeń I/O.

Serwery PRIMERGY CX są przeznaczone do obciążeń roboczych typowych dla aplikacji HPC i środowisk chmurowych. Charakteryzują się także niewielkimi rozmiarami- cztery dwuprocesorowe serwery mieszczą się w klasycznej obudowie 2U.

Serwery Fujitsu- Podsumowanie

Serwery Fujitsu Primegry to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla małych, średnich przedsiębiorstw oraz dużych oddziałów korporacji. Systemy Fujitsu Primegry TX to solidne, ekonomiczne, a tym samym niezawodne serwery. Charakteryzują się między innymi prostą obsługą, niskim zużyciem energii oraz cichą pracą. W związku z tym mogą być używane przez personel nietechniczny oraz w standardowych środowiskach biurowych. Warto zaznaczyć, że niemal wszystkie serwery Fujitsu Primary TX można montować w szafach rack, co zwiększa ich elastyczność.