Dlaczego warto zdecydować się na laptopy Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH?

Można zaobserwować, że przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na laptopy Lenovo ThinkBook 15p G2 ITH (ze strony itnes.pl). Jakie są zdecydowanie największe zalety wspomnianych urządzeń? Dlaczego firmy powinny zaopatrzyć się w produkty omawianej marki?

Powłoka matowa

Jak wiadomo, odbicia oraz odblaski na ekranie mogą być niezwykle uciążliwe. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa będzie zaopatrzenie się w komputery wyposażone w matową powłokę. Jest to oczywiście standard w przypadku urządzeń biznesowych. Doskonale zda egzamin również w przypadku indywidualnych użytkowników.

Bluetooth

Należy mieć świadomość, że niezawodny i nowoczesny interfejs jest dla użytkowników gwarancją komfortowego przesyłania danych oraz płynnej łączności bezprzewodowej. W ten sposób możliwe będzie połączenie urządzeń mobilnych dostępnych w firmie, skopiowanie plików czy przesłanie istotnych informacji przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Ponadto akumulator nie zostanie zbytnio obciążony.

Dysk SSD M.2 PCIe 512GB

Jest to kolejny atut wymieniany przez użytkowników. Dysk SSD jest szybki, niezawodny i nowoczesny. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, w których pracownicy pracują na wielu programach. Nie można zapomnieć, że omawiane laptopy z wspomnianym dyskiem SSD pracują znacznie ciszej. Ponadto dane firmy będą lepiej strzeżone. Nośnik cechuje się odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest także energooszczędny.

Rozdzielczość FullHD 1920×1080

Pracodawca z pracownikami będą mogli cieszyć się z multimediów w najwyższej rozdzielczości. Ekran Full HD zagwarantuje bowiem rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie.

Pamięć RAM 16GB DDR4 3200MHz

Należy mieć świadomość, że bezkompromisowa i szybka pamięć RAM zagwarantuje znacznie sprawniejsze wykonywanie poszczególnych obliczeń i szybsze działanie systemu. Nie można zapomnieć, że pamięć DDR4 jest zarówno szybsza, jak i smuklejsza w budowie w porównaniu do swojej poprzedniej wersji.

HDMI

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że dzięki zastosowaniu wspomnianego HDMI można będzie podłączyć do laptopa monitor lub telewizor. Jak wiadomo, przeglądanie multimediów i zdjęć na zdecydowanie większym ekranie będzie sprawiało pracownikom i kontrahentom więcej satysfakcji.

Przekątna 15.6 cala

Należy zaznaczyć, że właściwa przekątna ekranu jest kluczowym aspektem dla wygody użytkowania omawianego urządzenia. Godny uwagi jest fakt, że od niej będzie zależała nie tylko mobilność sprzętu, ale również komfort jego eksploatacji.