Tablety Durabook – bezpieczeństwo i wytrzymałość w jednym

Coraz większa świadomość konsumentów i zapotrzebowanie na najlepsze i najtrwalsze rozwiązania sprawiła, że na rynku tabletów pojawiły się urządzenia, skierowane nie tylko do przeciętnego użytkownika, który będzie korzystał z urządzenia głównie dla relaksu, ale również dla przedsiębiorców i kierowników, którzy potrzebują przenośnego, dostępnego zawsze pod ręką rozwiązania, oferującego wygodę, wytrzymałość i bezpieczeństwo danych, jakie się w nim znajdują. Tablety Durabook (z którego ofertą zapoznasz się tutaj: https://itnes.pl/notebooki/notebooki-durabook/) są kierowane przede wszystkim do właścicieli firm oferując najlepsze możliwości w kompaktowym urządzeniu. W tym artykule postaramy się przybliżyć Ci, czym odznaczają się na tle konkurencji.

Czym charakteryzują się tablety Durabook?

Jeśli nie słyszałeś wcześniej o Durabook, warto przybliżyć, czym charakteryzuje się ta firma. Poza ofertą skierowaną do konsumentów prywatnych, firma zaopatruje między innymi oddziały Sił Zbrojnych USA (więcej tutaj), agencje bezpieczeństwa publicznego, a także firmy specjalizujące się w branży naftowej i gazowej oraz opiece zdrowotnej.

Coraz większa świadomość konsumentów i zapotrzebowanie na najlepsze i najtrwalsze rozwiązania sprawiła, że na rynku tabletów pojawiły się urządzenia, skierowane nie tylko do przeciętnego użytkownika, który będzie korzystał z urządzenia głównie dla relaksu, ale również dla przedsiębiorców i kierowników, którzy potrzebują przenośnego, dostępnego zawsze pod ręką rozwiązania, oferującego wygodę, wytrzymałość i bezpieczeństwo danych, jakie się w nim znajdują

Wytrzymałość i komfort niezależnie od warunków

Urządzenia, oferowane przez firmę łączą niespotykaną wśród konkurencji wytrzymałość klasy wojskowej z doskonałą wydajnością obliczeniową, dużą elastycznością oraz wszechstronnymi funkcjami. Co więcej, dzięki wykorzystaniu technologii DynaVue wyświetlacze urządzeń Durabok zapewniają wysoki kontrast, eliminujący odbicia niezależnie od tego, czy korzystamy z nich w pełnym słońcu, czy słabym oświetleniu.

Przez wzgląd na to, że tablety te, są kierowane do wymagających klientów, warto wiedzieć, że posiadają możliwość obsługi w każdych warunkach, ekran posiada 4 tryby obsługi, w tym przez rękawiczkę oraz „tryb wody”, pozwalający korzystać z urządzenia nawet w czasie silnej ulewy.

Specyfikacja techniczna – w co wyposażony jest Twój przyszły tablet?

W odróżnieniu od większości konkurencji tablety Durabook nie pracują na Androidzie czy systemie iOS. Ze względu na to, że kierowane są głównie do pracy, wyposażone są w system operacyjny Windows. Dzięki temu rozwiązaniu możemy bezproblemowo przełączać się między laptopem czy komputerem w domu lub biurze a tabletem w podróży lub wyjeździe.

W odróżnieniu od większości konkurencji tablety Durabook nie pracują na Androidzie czy systemie iOS

Poniżej znajdziecie wybrane, najważniejsze naszym zdaniem informacje dotyczące specyfikacji urządzeń:

    • Kamera – Każdy tablet posiada wbudowaną kamerę, aby umożliwić rozmowę z klientem, współpracownikami i rodziną niezależnie od warunków, w jakich się znajdujemy. Konferencja z pokoju hotelowego, pociągu lub w trakcie podróży na lotnisko? Wystarczy że włączysz tablet i już jesteś gotowy do spotkania.
    • Bateria – Powinna działać jak najdłużej, aby nigdy nie zaskoczyć nas w najmniej odpowiednim momencie. Dzięki długiemu działaniu na jednym ładowaniu, tablet biznesowy zapewni Ci możliwość pracy w dowolnym miejscu.
    • Procesor – Sprawny procesor to podstawa. Wie to każda osoba, planująca korzystanie z nowego urządzenia przez lata, dlatego warto zwracać uwagę w co wyposażony jest tablet, na który się decydujemy.
    • Bezpieczeństwo – Większość przenośnych mikrokomputerów nie oferuje zbyt dużych możliwości blokady przed nieuprawnionym dostępem. Durabook wyszło na przeciw potrzebom konsumentów, dlatego w tabletach firmy znajdziemy te klasyczne zabezpieczenia, jak hasło, ale także możliwość odblokowania z wykorzystaniem linii papilarnych.
    • Porty – Na rynku nie istnieje zbyt wiele tabletów z dodatkowymi portami, dlatego warto zaznaczyć ich obecność w tych urządzeniach. Porty USB A, HDMI, a nawet Ethernet wspomogą Cię w pracy, nawet w momencie braku dostępu do WiFi.

Dlaczego warto zdecydować się na ofertę tabletów Durabook?

Jeśli potrzebujesz tabletu, który będzie wytrzymały i gotowy do sprawnego działania niezależnie od warunków pracy, na pewno warto zastanowić się nad ofertą tabletów Durabook. Wysoka jakość wykonania, stawianie na bezpieczeństwo danych oraz możliwość użytkowania urządzenia nawet w -30ᵒC do 60ᵒC z pewnością sprawiają, że firma nie ma sobie równych w gwarantowaniu rozwiązań dla wymagających. Poszerzająca się pula klientów z całego świata mówi sama za siebie o tym, że opłaca się zaufać firmie Durabook.